Compartimente

Compartimente

DIRECŢIA ECONOMICĂ

FĂRCUŢ NICOLETA – DIRECTOR EXECUTIV

Tel . int. 106/107

COMPARTIMENT BUGET-FINANTE- CONTABILITATE,BANCA DE DATE:

FLORUŢA MARIANA- REFERENT

ISPAS ALINA – CONSILIER

TRIPON ANA – CONSILIER

ACHIM LOREDANA – CONSILIER

Tel . int. 106/107

COMPARTIMENT LOGISTIC

GHENDER ADRIAN-REFERENT

COMPARTIMENT ACHIZIȚII PUBLICE:

COTRĂU MARIANA- CONSILIER

ROMAN ECATERINA AMALIA-CONSILIER

BOGAN ALEXANDRA- CONSILIER

Tel. int 117

ȘEF SERVICIU VENITURI

DULUȘ CIPRIAN NICOLAE

COMPARTIMENT IMPUNERE PERSOANE FIZICE

MARA ADRIANA – CONSILIER Tel. Int. 108

BELDEAN IGAŞ CORNELIA- CONSILIER  Tel.int.109

COMPARTIMENT IMPUNERE PERSOANE JURIDICE

CLOP SAV DOREL- CONSILIER  Tel. Int. 108

DULUȘ DANIELA-CONSILIER Tel.int.109

COMPARTIMENT INSPECTIE FISCALA

CHIRA CAMELIA-CONSILIER

BURZ HENRIETA – CONSILIER

Tel . int.108

COMPARTIMENT ADM. ȘI EXPLOATARE DOM. PUBLIC ȘI PRIVAT

CODREAN DANIEL-CONSILIER

Tel.int.117

DIRECȚIA AMENAJAREA TERITORIULUI ȘI URBANISM - ARHITECT SEF :

PANTIŞ IONUŢ MIRCEA- ARHITECT ȘEF  Tel . int.112

COMPARTIMENT URBANISM

BOLCAŞ FLORINA – CONSILIER Tel . int.112

RUSU IOAN CRISTIAN- CONSILIER Tel . int.112

HERMAN AURELIA STEFANIA – REFERENT  Tel.int. 111

COMPARTIMENT DISCIPLINA IN CONSTRUCTII, AUT. TRANSPORT PUBL. LOCAL

BURZ MARCEL NICOLAE – CONSILIER

COMPARTIMENT ADMINISTRATIV

STANCIU VIRGIL – ADMINISTRATOR

COMPARTIMENT PROTECȚIA MEDIULUI:

KRISTO DELIA- CONSILIER Tel.int. 111

BIROUL TEHNIC

BUDĂU VASILE – ŞEF BIROU Tel . int.113

COMPARTIMENT INVESTITII SI AMENAJAREA TERITORIULUI

MONENCIU DANIELA- CONSILIER

GAVRA OVIDIU – CONSILIER

DAN RODICA ZOIA-CONSILIER

ORAS VASILE -CONSILIER

CIOLOS IONUT -CONSILIER

Tel.int 113

COMPARTIMENT ASISTENȚĂ SOCIALĂ

ANTAL MARIA- CONSILIER

IVAN FLORENTINA-CONSILIER

Tel . int 120

COMPARTIMENT JURIDIC

SCROFAN STELIANA ALINA-CONSILIER JURIDIC

PETRUS SIMONA-CONSILIER JURIDIC

BOLOCA ALIN- CONSILIER JURIDIC

DRINC BIANCA- CONSILIER JURIDIC

Tel.int. 104

COMPARTIMENT MONITORIZARE PROCEDURI ADMINISTRATIVE:

FULIAŞ MONICA – CONSILIER

COMPARTIMENT FOND FUNCIAR

FRENȚIU ALEXANDRU- CONSILIER

Tel . int 116

COMPARTIMENT DE SPECIALITATE PROIECTE CU FINANTARE INTERNATIONALA

ŞERB BEATRICE- CONSILIER

CLINTOC DANIEL-CONSILIER

BUDĂU MARIANA-CONSILIER

COMPARTIMENT RESURSE UMANE

VESA ELENA- CONSILIER

CODREAN DANIELA – CONSILIER

COMPARTIMENT AUDIT

COROIU MARIOARA- AUDITOR

COMPARTIMENT REGISTRATURA SI RELATII CU PUBLICUL

PĂLCUŢ DORINA- CONSILIER

NICA ADINA-REFERENT

Tel : +40 259 321 935 CENTRALA int.101

CABINET PRIMAR

DAN ȘERBAN – CONSILIER

TODOR ZAMFIR-CONSILIER

COMPARTIMENT INFORMATICA SI MEDIA

KOVÁCS ZOLTÁN- REFERENT

SPCLEP -STAREA CIVILĂ

MIHAILOVICI MIRELA -CONSILIER

SĂLĂJAN CORNELIA-CONSILIER

SABĂU CRISTINA -CONSILIER JR.

Tel . int 114

COMPARTIMENT DESERVIRE ZONE PUBLICE

SILAGHI IOAN

COMPARTIMENT EXPERT LOCAL ROMI

ROSTAS DANIEL-INSPECTOR

COMPARTIMENT INFORMARE TURISTICĂ

DUMA FLORIAN -INSPECTOR

HASAN ROXANA – INSPECTOR

Adresa: Calea Bihorului CNIT

BIROUL ADMINISTRAȚIA PIEȚELOR

Adresa: Str. NICOLAE BOLCAŞ

DAN ARDELEAN -ȘEF BIROU

Telefon:+40 259 322 878

MUZEUL MUNICIPAL

Adresa: P-ţa SAMUIL VULCAN Nr.

ȚOȚA CRISTIAN – MUZEOGRAF

Telefon: +40 259 322  247

CASA DE CULTURĂ A MUNICIPIULUI

Adresa:Str. Gen. MOCIULSCHI

BANDA ANCA – REFERENT

BIBLIOTECA MUNICIPALĂ

Adresa: INCINTA COLEGIULUI TEHNIC IOAN CIORDAȘ

NAPRODEAN DIANA- BIBLIOTECAR

SPCLEP- EVIDENŢA POPULAŢIEI

Adresa:Str. ANDREI ŞAGUNA

AVRMUȚ AURELIA- CONSILIER JR.

Telefon: +40 259 321 993

ASISTENŢA MEDICALĂ A UNITĂŢILOR DE ÎNVĂŢĂMÂNT

LICEUL PEDAGOGIC” NICOLAE BOLCAŞ”

COLEGIUL TEHNIC „IOAN CIORDAŞ”

Dr. DUMA LAURA

COLEGIUL NAŢIOMAL „SAMUIL VULCAN”

Dr. PELLE CARMEN

ŞCOALA GENERALĂ „NICOLAE POPOVICIU”

Dr.SFERLE IOANA

CREŞA

CERNĂU ROXANA- ȘEF CENTRU

Administrație

Află mai multe informații